RENEGADE SOUČÁSTÍ RODINY Jeep® Renegade byl navržen s prvky připomínajícími historii značky Jeep® a dobrodružný životní styl. Spojuje více než 70letou legendární historii značky Jeep® s novým svěžím stylem a vysoce moderními technologiemi.
Mimořádná inspirace Design modelu Jeep® Renegade byl inspirován původním vozem Willys MB Jeep® z roku 1941, prvním masově vyráběným vojenským vozem v USA.
Historický detail Inspirace historickým kanystrem na benzín původního modelu Jeep® Willys představuje výrazný stylistický prvek, který propojuje interiér a exteriér modelu Jeep® Renegade.
POVĚDOMÝ VZHLED Exteriér modelu Jeep® Renegade je charakteristický jedinečnými detaily a legendárními stylistickými prvky značky Jeep®. Jeho vzhled je ovlivněn sebevědomým postojem legendárních vozidel Jeep®, jejichž robustní tvary a proporce se v tomto případě rozvinuly do svěží a energické podoby.
  • Obdélníková koncová světla zahrnují designové téma historického vojenského kanystru. Obdélníková koncová světla zahrnují
    designové téma historického vojenského kanystru.
  • Dvoudílná střecha MySky™ s motivem historického vojenského kanystru. Dvoudílná střecha MySky™ s motivem
    historického vojenského kanystru.
  • Zastíněná sedmiotvorová maska chladiče s kruhovými světlomety Zastíněná sedmiotvorová maska
    chladiče s kruhovými světlomety
  • Lichoběžníkový tvar blatníků Lichoběžníkový tvar blatníků
OBKLOPEN HISTORIÍ Jeep® Při zkoumání tvarů interiéru modelu Jeep® Renegade nalezneme další jedinečné detaily navazující na DNA značky Jeep®.