S Jeep® Renegade vstupuje značka s typickou sedmiotvorovou maskou chladiče do nové dimenze. Renegade se zrodil ve městě a vychován byl v divočině. Je prošpikovaný jedinečnými detaily a legendárními designovými prvky Jeep®. Ikonická sedmiotvorová maska chladiče je u Renegade obklopena lesklým štítem, zatímco velké kulaté světlomety jsou částečně překryty kapotou pro drsnější vzhled. Lichoběžníkový tvar blatníků je pokračováním v tradici značky Jeep®. Charakteristické X ze starých vojenských kanystrů zdobí koncová světla, střechu MySky a kovový znak Renegade na předních dveřích. Střešní systém s odnímatelnými panely MySky, dostupný ve dvou různých verzích, poskytuje spolucestujícím vzrušující panoramatický výhled. Jeep® Renegade je Jeep® se vším všudy a zároveň je do posledního detailu nositelem nejnovějších trendů.
JAKÁ KOMBINACE SE VÁM LÍBÍ? Díky 4 různým výbavám, 10 jasným barvám exteriéru a 9 různým dvoubarevným kombinacím s kontrastní černou střechou si Renegade zachovává ikonickou DNA značky Jeep® a současně projevuje svoji vlastní, nekonformní osobitost.
OBJEVTE MODELY A BARVY
ZÁŽITEK Z JÍZDY POD ŠIRÝM NEBEM Jako první vozidla Jeep® Willys MB z roku 1941 nabízí i Renegade požitek z jízdy s nebem nad hlavou, a to díky dvěma střešním systémům s odnímatelnými panely My Sky™. Tento v daném segmentu ojedinělý střešní systém otvírá vzrušující panoramatický výhled při každé jízdě. Skládá se z manuálně odnímatelných panelů, které lze elektricky vyklápět a posouvat.
KOLA, KTERÁ VÁS DOVEZOU DÁL
PODÍVEJTE SE ZBLÍZKA
  • Znak Renegade
  • Světlé kryty vnějších zpětných zrcátek
  • Světlé střešní ližiny
  • Světlé koncovky výfuku
PERSONALIZACE PODLE VAŠEHO ŽIVOTNÍHO STYLU Jak trávíte svůj volný čas? Jste vášnivým milovníkem freeridového snowboardingu nebo se věnujete horské turistice s kamarády? Najděte si dokonalé příslušenství Mopar pro sebe i svůj Renegade, ať už je váš životní styl, jaký chce.
  • Potisky dveří s hvězdou US Army
  • Rychloupínací nosič pro 2 jízdní kola
  • Černý potisk kapoty
  • Nosič na lyže a snowboardy