JEEP® RENEGADE: MAXIMÁLNĚ SCHOPNÝ A VŽDY PŘIPRAVENÝ NA DOBRODRUŽSTVÍ Výkon a ovladatelnost. Ať už ve městě nebo v terénu, mezi vámi a dobrodružstvím už nebudou žádné překážky. Nový Jeep® Renegade je vůz s nejlepšími schopnostmi v terénu v celém segmentu, díky čemuž poskytuje bezkonkurenční potěšení z jízdy. Vděčí za to také v segmentu vůbec první devítistupňové automatické převodovce, inovativním a nezastavitelným pohonům všech kol Jeep® Active Drive a Active Drive Low a všestrannému systému kontroly trakce Selec-Terrain®. To vše poskytuje prvotřídní schopnosti pro jakákoliv dobrodružství, schopnosti na úrovni Trail Rated®.
9STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PŘEVODOVKA Nový Jeep® Renegade je prvním kompaktním SUV s devítistupňovou automatickou převodovkou, která zlepšuje jízdní komfort a výkon. Převodovka nabízí více než 20 specifických map řazení pro nejrůznější jízdní podmínky. Zaručuje mnohem autentičtější požitek z jízdy s rychlejší akcelerací a hladším řazením, což je ideální kombinace i pro jízdu po dálnici.
EXTRÉMNÍ 4X4: SYSTÉM ACTIVE DRIVE V duchu originální DNA značky Jeep® se nový Jeep® Renegade může pochlubit nejlepšími schopnostmi pohonu všech kol v segmentu. Nabízí volbu mezi dvěma systémy: Jeep® Active Drive a Jeep® Active Drive Low.
Jeep® Active Drive Systém Jeep® Active Drive je plně automatický a bez ohledu na rychlost plynule přepíná mezi pohonem dvou a všech čtyř kol. Systém nevyžaduje žádný zásah řidiče a během dynamické jízdy provádí jemné korekce nedotáčivého a přetáčivého chování.
Jeep® Active Drive Low Systém Jeep® Active Drive Low vychází z verze Jeep® Active Drive, ke které přidává plazivý převod s poměrem 20:1, což zaručuje mimořádné schopnosti v terénu. Systém Selec-Terrain je navíc vybaven funkcí Hill-descent Control, v případě modelu Trailhawk přidává ultimativní režim Rock, jež maximalizuje trakci a zlepšuje přilnavost.
VŠE POD KONTROLOU: HILL DESCENT CONTROL Hill Descent Control (HDC) umožňuje hladké a kontrolované sjíždění svahů se špatným nebo kluzkým povrchem bez nutnosti zásahu do plynového pedálu. V případě aktivace bude vozidlo sestupovat ze strmého svahu pomocí brzdového systému ABS, který řídí rychlost jednotlivých kol a zajišťuje tak optimální rychlost a dynamiku.
DOKONALÝ VE VŠECH PODMÍNKÁCH: SELEC-TERRAIN® Pohony Jeep® Active Drive a Active Drive Low zahrnují značkový systém kontroly trakce Selec-Terrain®. Selec-Terrain® umožňuje volit požadované silniční nebo offroadové nastavení pro optimální výkon. V duchu sloganu „Go anywhere, do anything“ nabízí až pět personalizovaných nastavení: Auto, Snow, Sand a Mud, u pohonu Jeep® Active Drive Low a exkluzivně u verze Trailhawk pak navíc režim Rock.
RENEGADE TRAILHAWK: OFFROADOVÁ DNA Renegade Trailhawk byl navržen pro nejnáročnější offroadové trasy. Díky skvělému výkonu, trakci, výkyvu náprav, světlé výšce, manévrovatelnosti a schopnostem brodění je Renegade Trailhawk mistrem jakkoliv těžkého terénu. Model Trailhawk kombinuje devítistupňovou automatickou převodovku se vznětovým přeplňovaným motorem 2.0 Multijet II 170 k. Systém Selec-Terrain získává díky exkluzivnímu režimu Rock další dimenzi schopností.
Model Renegade Trailhawk poskytuje skutečně prvotřídní vlastnosti na úrovni Trail Rated®, a to především díky:
- standardnímu pohonu Jeep® Active Drive Low s plazivým převodem 20:1;
- systému Selec-Terrain® s exkluzivním režimem Rock;
- světlé výšce zvětšené o 20 mm;
- ochranným deskám na podvozku a červeným tažným okům vpředu i vzadu;
- modifikované přední i zadní části dovolující zvětšení nájezdového úhlu na 30,5 stupně,
přechodového úhlu na 25,7 stupně a úhlu sjezdu na 34,3 stupně
- terénním 17palcovým kolům s univerzálními offroadovými pneumatikami
- výkyvu kol až 205 mm
- systému Hill-descent Control
- brodivosti až 480 mm
Odznak Trail Rated 4x4 na modelu Renegade Trailhawk reprezentuje fakt, že tento model si prošel řadou přísných testů na těch nejtvrdších terénních stezkách na světě. trailrated
PŘÍBĚHY MODELU RENEGADE TRAILHAWK