KONEC VŠEDNOSTI

Zcela nový Jeep® Compass Vás strhne s sebou na nestandardní a nekonvenční cesty. Zažijte dobrodružství, využijte možnost poznat čtyř výjimečných lidí ze světa designu, umění, technologie, kteří svou prací a způsobem myšlení změnily společnost, ovlivnily každodenní život, inspirovaly lidi, aby se otevřely světu a uplatnily svůj talent.

jeep-compass-videocover

Dokonalý design

Přední maska ​​chladiče

jeep-compass-front-grille

Nejkrásnější část nového Jeep® Compass: chromovaný DLO výlisek, který zvýrazňuje zadní sklo, dává vozu sofistikovaný vzhled, vyvážené svým agresivním a okamžitě rozpoznatelným stylem.

Chromované lišty kolem oken

jeep-compass-shark-fin

Nejkrásnější část nového Jeep® Compass: chromované lišty, zvýrazňující i zadní skla, které dávají vozu svým agresivním a okamžitě rozpoznatelným stylem výjimečně sofistikovaný vzhled.

Blatníky

jeep-compass-fender-flares

Silnější a ještě více sportovní profil. Lichoběžníkové podběhy kol a výrazné světlice dodávají vozu dominantní a masivní vzhled. Výsledkem je umělecké dílo, vedle něhož nikdo neprojde bez povšimnutí.

ZNOVUZROZENÝ DUCH

Elektricky ovládané panoramatické střešní okno

jeep-compass-dual-pane

Nový Jeep® Compass přináší nové pohodlné možnosti, včetně elektricky ovládaného panoramatického střešního okna, pro čerstvý vzduch a teplé sluneční paprsky..

Kožený volant

jeep-compass-leather-steering-wheel

Precizní zpracování a kvalitní materiál najdeme všude, výjimkou není ani kožený volant s integrovaným hlasovým ovládaním, které umožňují řidiči držet ruce na volantu a plně se věnovat řízení.

Sedadla

jeep-compass-interior-seating

Pohodlně tvarovaná sedadla zajišťují maximální pohodlí a díky kontrastnímu prošívání má interiér exkluzivní vzhled.

TECHNOLOGICKÝ PŘÍSTUP

Uconnect™ 8.4 NAV

jeep-compass-dual-pane

Nová generace systému Uconnect™ 8.4 NAV přináší variaci funkcí pro handsfree komunikaci, zábavu a navigaci oděných do jednoho z nejlepších 8,4" displejů na trhu. Displej navíc nabízí podporu vícedotykových gest, včetně poklepání, tažení a přiblížení.

Sedmipalcová přístrojová deska

jeep-compass-leather-steering-wheel

Barevná 7" LED přístrojová deska nabízí širokou škálu možných nastavení, od klasického zobrazení rychlosti po specifické informace o stavu vozidla. Umožňuje také řidičům personalizaci informací.

Funkce zrcadlení

jeep-compass-interior-seating

Systém Uconnect™ 8.4 NAV obsahuje Apple CarPlay a Android Auto, které vám umožní důmyslnější, jednodušší a bezpečnější používání vašeho Apple či Android smartphonu na palubě vozu. Můžete s ním snadno telefonovat, pouštět hudbu, posílat zprávy a mnohem více.