JEEP® CHEROKEE

Někdy máš pocit, že na tebe všechno padá.
Tak to ale není. Své horizonty máš stále na dosah.
Opět se vrhni do života.
Představujeme Jeep® Cherokee. Osvoboď se!
UNIKÁTNÍ NABÍDKA
TESTOVACÍ JÍZDA
KATALOG
NABÍDKA
CENÍK
KONFIGURÁTOR
JEEP® 5 LET ZÁRUKA
ZROZEN Z PŮVODNÍ DNA ZNAČKY JEEP®
NESPOUTANOST JE KRÁSNÁ S prvotřídními jízdními vlastnostmi na silnici, spotřebou paliva, legendárními schopnostmi v terénu a řadou exkluzivních technologií posouvá Jeep® Cherokee laťku v daném segmentu zase o něco výš. Byl stvořen pro ty, jež vyžadují přitažlivý vzhled i schopnosti. Svými rozměry, důmyslnými technologiemi a schopnostmi rozvíjí legendární DNA značky Jeep®.


PROZKOUMEJTE EXTERIÉR

PROZKOUMEJTE PRVOTŘÍDNÍ INTERIÉR
ŠPIČKOVÁ KVALITA Cherokee vnáší do řady Jeep® zcela jedinečný a moderní styl. Stačí se podívat na jednotlivé detaily a špičkový, dokonale řemeslně zpracovaný interiér, který využívá příjemné a na dotyk měkké materiály. Interiér modelu Jeep® Cherokee představuje jedinečnou kombinaci ladných křivek, vysoce kvalitních materiálů, barevných variant, inovativních materiálů, precizního dílenského zpracování, nejmodernějších technologií a prvků pro co největší pohodlí. Je to svět jedinečné dokonalosti, který čeká jen na to, abyste jej objevili.


PROZKOUMEJTE INTERIÉR
HLEDÁNÍ NOVÝCH ZÁŽITKŮ
 • 2014 Jeep<sub>®</sub> Cherokee Konfigurovatelná kaplička s kontrolními ukazateli Konfigurovatelná
  kaplička
  s kontrolními
  ukazateli
 • 2014 Jeep<sub>®</sub> Cherokee Keyless Enter'n'Go™ Keyless
  Enter 'n Go™
 • 2014 Jeep<sub>®</sub> Cherokee Uconnect™ UConnect™
  s 8,4palcovou
  dotykovou
  obrazovkou a
  navigací
 • 2014 Jeep<sub>®</sub> Cherokee Wireless Charging Pad Bezdrátová
  nabíjecí
  podložka*
 • 2014 Jeep<sub>®</sub> Cherokee Steering Wheel Controls Ovladače
  na volantu
*K dispozici později
NOVÝ DRUH ZROZEN K PŘEKONÁNÍ OSTATNÍCH
LONGITUDE - LIMITED - Trailhawk® Nadčasový design modelu Cherokee posouvá značku Jeep® do nové éry, avšak při zachování jejích charakteristických rysů a DNA. Tvary modelu Cherokee jsou doslova úchvatné. Vůz má široký postoj, výrazné proporce blatníků a celkově velmi poutavou vizáž. Bohatá výbava verze Longitude se v provedení Limited mění na exkluzivní a u Trailhawk® na doslova extrémní.


PODÍVEJTE SE NA VŠECHNY VERZE

NEKOMPROMISNĚ ÚČINNÝ
VZNĚTOVÝ PŘEPLŇOVANÝ MOTOR 2.2 MULTIJET II Dopřejte si na svých cestách výkon, účinnost a spolehlivost nového vznětového přeplňovaného motoru 2.2 l. Zažijte skvělou jízdu díky jednomu z nejvýkonnějších vznětových přeplňovaných čtyřválců na trhu. Můžete si dovolit přemýšlet méně o spotřebě paliva a emisích díky pouhým 5,7 l/100 km a 150 g CO2/km. Zásluhu na těchto skvělých parametrech mají variabilní geometrie lopatek turbodmychadla, inteligentní alternátor a olejové čerpadlo s variabilním objemem. Nechte se ohromit neuvěřitelnou silou 200 k produkovanou při 3500 ot./min a točivým momentem 440 Nm při 2500 ot./min. Objevte verzi o výkonu 185 k nebo 200 k s pohonem všech kol 4x4 Jeep® Active Drive I, s 9stupňovou automatickou převodovkou a systémem Start&Stop. Lepší spotřeba paliva, vyšší výkon a mimořádná offroadová DNA modelu Jeep® Cherokee v podobě zvýšeného sání chránícího motor proti průniku vody při brodění až 48 cm.

NEKOMPROMISNÍ SCHOPNOSTI
ZÁŽEHOVÝ MOTOR 3.2 PENTASTAR® V6 Motor 3.2 Pentastar V-6 je prvním odvozeným motorem od proslulé jednotky 3.6 Pentastar V-6, který těží ze stejných inovací jako tento sourozenec o vyšším zdvihovém objemu. Ten proslul především svou účinností, výkonem a vytříbeností. Motor přináší příjemný požitek z jízdy, zejména díky nízké hlučnosti, minimálním vibracím a tvrdosti. To vše při vysokém specifickém výkonu 84,2 k na litr zdvihového objemu. Spotřeba paliva je přitom ve srovnání s předchozím vidlicovým šestiválcem o 30 % nižší.


PROZKOUMEJTE SCHOPNOSTI

JISTOTA NAPROSTÉ BEZPEČNOSTI
O vaši bezpečnost se ve voze Cherokee stará přes 70 standardních a volitelných prvků bezpečnosti. Volant značky Jeep® nabízí v bezpečném dosahu řadu ovládacích prvků. Do odolné karoserie vyrobené z 65 procent z vysokopevnostní oceli vložili inženýři celou řadu prvků aktivní a pasivní bezpečnosti. Tyto prvky vám dodají klid na každém kilometru. Vrcholné možnosti představuje adaptivní tempomat Plus, který prostřednictvím radaru a video senzorů pomáhá udržet bezpečný odstup od vpředu jedoucího vozidla a v případě potřeby je schopen vůz zcela zastavit. Parkovací asistent pro podélné a kolmé parkování využívá ultrazvukových snímačů pro pomoc při parkování, systém sledování jízdních pruhů vás pak udrží bezpečně v jízdním pruhu.


PROZKOUMEJTE BEZPEČNOST

ZPĚT NA ZAČÁTEK STRÁNKY